KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165094
nr 1616 5094
Oidentifierad konstnär. Signerad R Cavaller, madonnaskulptur. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 85x39 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:35:58
28/4 10:39:30
100 kr
29/4 19:26:03
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor